Bizler üç kıtaya hakim olmuş Osmanlı torunlarıyız.

Bizler üç kıtaya hakim olmuş Osmanlı torunlarıyız. Eski hükümetler hariç, Millet olarak biz bununla övünür, gurur duyarız.

Geçmişte ecdadımızın bıraktığı hiçbir şeye sahip çıkmadık daha doğrusu geçmişte basiretsiz iktidarlar Avrupa’ya şirin gözükmek için sahip çıkmaya korktular, güçleri bu korkuyu yenmeye yetmedi.

Tabii her devletin yükselişi olduğu gibi gerileme dönemi de oluyor. Dün korkulan ve refah içinde yaşayan Avrupa ülkeleri bugün iflasın eşiğindeler.

Dünya tarihine bir göz atarsak güçlü olan Avrupa ülkeleri hep zayıf ülkeleri himaye altına almak bahanesi ile ekonomik olarak sömürmüş kendi dilini ve dinini öğretmek için zorlamış ve arkalarında harap bir ülke bırakmışlardır.

Osmanlı imparatorluğunun ekonomisi savaş ekonomisi idi ama ecdadımız hiçbir zaman ülkesine kattığı topraklardaki insanları sömürmemiştir. Dilini ve dinini kendi inançlarına göre yaşamalarına izin vermiş, mağdur etmemiş ve o toprakları da imar etmiştir.

Bu gün bile o kadar kine, talana, ve yıkıma rağmen ayakta kalan Osmanlı eserleri bu hükümet sayesinde restore edilerek yaşatılmaktadır.

Güzel yurdumun birçok insanı Osmanlı Türkçesini bilmiyor, okuyamıyor, anlayamıyor.

Gün yüzüne çıkmamış Osmanlı arşivlerinin olduğunu biliyoruz. Bu arşivlerin tasnif edilmesi saklanması geleceğe aktarılması gerekir.

Hükümetin Balkanlarda, Bosna-Hersek’te, Somali’de, Ace’de, Libya’da, Mısır’da, Filistin’de, Suriye’de, Ortadoğu’da ve son olarak Arakan’da gösterdiği hassasiyeti ve politikaları görmezden gelmek anlaşılabilir gibi değil.

Muhalefet bu hassasiyete ve politikalara karşı çıkarak küçük düşünmektedir. Bize dokunmayan yılan bin yıl yaşasın, ya da küçük olsun bizim olsun politikaları iflas etmiştir.

Artık bizi idare edenlerin dünya liderleri karşısında ezik büzük durmasını istemiyoruz.

Biz Müslüman Büyük Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşlarıyız.

Gelelim ABD ekonomisine onların ki de savaş ekonomisi, özel sektörüne yaptırdığı savaş ölüm makinelerini devlet eli ile üçüncü ülkelere pazarlamak ve hatta el alından fahiş fiyatla satmak.

Bu gün kendi içinde savaşan ülkelere bakın kimse artık kılıç kalkan kullanmıyor, kullandıkları silahlar ya Amerikan malı yada Rus yapımı değil mi?

Bir çok ülke halkının refahı için gereken parayı silahlanmaya harcıyor. Bu ülkelere korku salıp almaya zorladıkları savunma silahlarının maliyeti de çok yüksek, önce ülkeleri karıştırıyorlar daha sonra silah satıyorlar ölenler kimin umurunda.

Bu çark dönüp duracak Amerika satamadığı elinde kalan silahları da CIA aracılığı ile karıştırdığı ülkelerde kullandıktan sonrada O ülkenin ekonomisini varsa doğal kaynaklarını ticarete Amerikan şirketlerine kaynak olarak aktarıyor, uyan dünya uyan?

Müslüman ülkelerinin liderleri hırslarına kapılıp bu Siyonist oyuna düşmemeli.

ALLAH C.C. her zaman iyi ve doğru insanların yanındadır.

AY

http://www.haberiumturk.com/