Bu mesele Milli meseledir.

afrin Zeytin Dalı hareketi

Türkiye, bağımsız bir şekilde politikasını kendisi belirleyen ve uygulayan bir ülke konumunda ve çok daha güçlü bir şekilde inşallah yoluna devam edecek.

Bu milletin evlatları kendi tarihlerine, kendi ecdatlarına düşman edilemeye çalışıldı. Türkiye bugün yeni bir dirilişin sancılarını yaşıyor.

Kadim geçmişimiz bize her türlü tuzağı, her türlü kumpası, her türlü ihaneti öğretmiştir.

Terör örgütleri ve onların destekçilerinin aklına Türk deyince sadece kucaklarında besleyip büyüttükleri fetö’cüler ve bu ihanet şebekesinin karaktersiz, omurgasız, her türlü kullanıma elverişli elemanı geliyor. Bilmiyorlar ki! Türk milleti vatanı uğruna canını feda etmekte hiçbir zaman tereddüt göstermez.

Siz kendinizi ne zannediyorsunuz. Terör örgütünün yuvalarına kendi bayrağınızı çekerek, teröristlerin omuzlarına ne idiği belirsiz armalar takarak bu hakikatleri ortadan kaldırabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

Okyanus ötesinden buraya bakıldığında, Türkiye’nin bütün bunları kabul edip eli böğründe oturacağını sananlar varsa, ne bu ülkeyi, ne bu milleti hiç tanımamış demektir.

Bu bölgede Türkiye’den başka çalışılabilecek müttefik bulamayacaklarını, Masumların kanı üzerinde demokrasi inşa edilemeyeceğini öğrenecekler.

Suriye’de kademe kademe Irak sınırına kadar ülkemizi kuşatmaya çalışan bu terör pisliğini temizleyeceğiz. Terör örgütün adı dün DEAŞ’tı, bugün PYD’dir.

Suriye halkını çoluk-çocuk demeden katleden herkes işgalcidir.

Kendimizle birlikte Suriyeli dostlarımız için de mücadele ediyoruz. Suriye halkı geleceğine güvenle bakmadan, bizim de huzur içinde olmayacağımızın farkındayız.

Bu mesele milli meseledir.

Mehmetçik tarafından ülkemiz sınır güvenliğini sağlamak, Afrin Bölgesi’ndeki teröristleri yok etmek, bu surette Kürtler, Araplar, Türkmenler başta olmak üzere dost ve kardeş bölge halkını terörün zulmünden ve baskısından kurtarmak amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın Başkomutanlığı riyasetinde Zeytin Dalı Hareketi başlatılmıştır. Milletimizin harekete desteği tamdır.

Allahım! Senin Adaletini yaymak için çıktığımız bu fetihte karşımızdaki düşmanları perişan et ve bizi düşmanlara karşı muzaffer kıl”

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Rabbime emanet olun.

Dua ile.

Alaaddin YETİŞEN