Bu Milleti Yolundan Alıkoyacak Hiçbir Fani Güç Yoktur

haberium-turk-turk-haberi-alaaddin-yetisen-yetisen-king-soundtr-kingsound-muzik-muallim-naci-muallim-ilgaz-reina-orta-ortakoy-ist

2017 yılının ilk saatlerinde İstanbul Ortaköy’de yaşanan terörde Hayatlarını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Meydana gelen terör saldırısı hiçbir Müslüman vicdanının asla kabul etmeyeceği bir cinayettir, vahşettir ve katliamdır. .  Terörün kutsalı, dini olmaz.

Üst akıl denilen terör sevici ülkelerin itleri, uşakları, sanatçı görünümlü hainler tıpkı GEZİ, Ankara Gar, 15 Temmuz darbe girişimi ve ülkemizde yaşanan diğer kanlı terör olaylarında olduğu gibi Türkiye’mize yine saldırıyorlar.

Sosyal medyada yüzlerce sahte hesaplardan operasyon yapılıyor, üst aklın kudurmuş köpekleri saldırıyor. Beşiktaş, Kayseri ve Rus büyükelçi cinayetleri ne ise Ortaköy Reina’da  o dur.

Terör örgütlerinin ve arkalarındaki güçleri ile mücadele etmek sadece iktidarın değil, hepimizin manevi sorumluluğu altındadır.

Teröristlerin hedefleri Mekanlar değil, insandır, ülkedir, millettir.

Terörün amacı birliğimizi beraberliğimizi zedelemektir. Türkiye bir süreden beri bölgede hem bölücü kanlı terör örgütü PKK, FETÖ ve DAEŞ’e karşı amansız bir mücadele veriyor. Bunun bir karşılığı olacağını biliyoruz ama teröre asla boyun eğmeyeceğiz.

Bugün burada olan terör dünyanın başka bir ülkesinde de olabilir. Bunun garantisi yok, hiç bir ülke güvende değil. Terör her yerde terördür, terörle mücadelede çifte standart zafiyet oluşturur.

Farklı terör örgütlerinin ülkemizi hedef aldıkları bu saldırıların, bölgemizde yaşanan hadiselerden bağımsız olmadığını  bilmeliyiz.  Terör örgütlerinin ve arkalarındaki güçlerin sadece silahlı saldırılarına değil, onların ekonomik, siyasi, sosyal saldırılarına karşı da sonuna kadar mücadele etmeliyiz.

Türkiyem başımız sağolsun. Bu katliamda hayatını kaybeden güvenlik görevlimize ve vatandaşlarımıza tekrar Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

Alaaddin YETİŞEN

Genel Yayın Yönetmeni

Bizi yıldıramazsınız, korkutamazsınız, sindiremezsiniz!.. Çünkü Biz hep birlikte YENİ TÜRKİYE’yiz

http://www.haberiumturk.com/