Kadir gecesi, kadrimizin yücelmesine vesile olsun.

kadir gecesi 201721 Haziran Çarşamba gününü Perşembeye bağlayan gece, 1000 aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ni bir kez daha idrak edeceğiz.

Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlamaya hazırlanırken, Kadir Gecesi’ne erişmenin heyecan ve coşkusunu yaşadık Elhamdülillah.

Kur’an-ı Kerim’de, Kadir gecesi bin aydan hayırlıdır’ mealindeki ayetle, bu gecenin esenlik dolu olduğuna işaret edilmektedir.  Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, aziz milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını diliyorum.

İnsan olarak Rabbimiz katında değer bulmamızın yolu, insanlık olarak birbirimizin kadrini ve kıymetini bilmekten geçmektedir. Kadir gecesi, kadrimizin yücelmesine vesile olsun inşallah.

Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan ve fırsat sunmaktadır. Aziz milletimiz, bu eşsiz fırsatın şuurunda olarak, bu gecenin feyiz ve bereketinden manen en iyi biçimde yararlanacağına inanıyorum.

Bizleri yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in inmeye başladığı Kadir Gecesi’ne eriştirdiği için Rabbimize hamd ü senalar ediyor,  aziz milletimizin, müslüman kardeşlerimizin ve Türk, İslam âleminin Kadir Gecesini kalben ve gönülden kutluyorum.

Alem-i İslam’ın akan kan ve gözyaşının bir an önce durmasını, Yüce Mevla’dan barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı’na da eriştirmesini diliyorum.”

Allah Yar ve yardımcımız olsun.

Dua ve sevgi ile.

Alaaddin Yetişen