NEDEN ADAY ADAYIYIM?

alaaddinyetisen-haberiumturk-neden-aday-adayiyim

NEDEN ADAY ADAYIYIM?

Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Bakanlarımızın, Milletvekillerimizin geceli gündüzlü bu kutsal davaya nasıl hizmet ettiğini biliyorum. YENİ TÜRKİYE’de Ben de bu kutsal davanın noktası, virgülü olmak için aday adayıyım.

YENİ TÜRKİYE’ de Yolsuzlukla, Yoksullukla, Yasaklarla  daha etkin mücadele için aday adayıyım.

YENİ TÜRKİYE’ de Gençlerimizi ve geleceğimizi perişan eden “ Uyuşturucu “ ile mücadele için aday adayıyım.

Kadınları toprağa gömülmekten kurtaran, Cennet kadınların ayağının altındadır diyen yüce dinimizin bir mensubu olarak, kadınlarımıza hükümetimiz tarafından verilen pozitif kazanımların yanında YENİ TÜRKİYE’ de Kadına Şiddet ve tecavüz olaylarında Hadım etme ve İdam Cezası verilmesinin sağlanması için aday adayıyım.

YENİ TÜRKİYE’de Kamu kurum ve kuruluşlarında üstlenen Paralel Yapı ve diğer Cemaat gruplarınca yapılan örgütlenme ve yolsuzlukları araştırmak ve hesabını sormak için aday adayıyım.

YENİ TÜRKİYE’ de Paralel Yapı, ya da Cemaat Grubu adı altında Yolsuzluk yapan, saçı bitmedik yetimin hakkını yiyen bu şerefsizlerle mücadele için aday adayıyım.

YENİ TÜRKİYE’ de İlaç ve Tıbbi cihazlar ile Sağlık malzemeleri üzerinde oynanan oyunları ve bu oyunun arkasındaki Paralel Yapı ve diğer Cemaat gruplarının nasıl maddi güce kavuştuğunu meydana çıkarmak için aday adayıyım.

Hükümetimizin başarılı uygulamalarından biri olan Sağlıkta Dönüşüm Programını baltalayan Paralel Yapı ve diğer Cemaat Gruplarının, Hükümetimizi zor duruma düşürmek için bilerek yaptığı yanlış uygulamalar neticesinde Yüksek Katkı Payları yüzünden vatandaşlarımız ÖZEL HASTANELERE gidememektedirler.  YENİ TÜRKİYE’ de Vatandaşlarımızdan alınan Yüksek Katkı Paylarının kaldırılması için aday adayıyım.

Sağlıkta Performansa göre ücret uygulaması neticesinde Hasta vatandaşlarımız birer Meta gibi görülmekte, faturaları şişirilmektedir. YENİ TÜRKİYE’ de Bu uygulamanın gözden geçirilmesi ve kaldırılması için aday adayıyım.

YENİ TÜRKİYE’ de KPSS’ nin kaldırılması, Kurumların kendi personel alımlarında, Aidiyet, nezaket, adalet ve ehliyet dışında letafet ile liyakate ağırlık verilerek imtihan ve mülakatların yapılması için aday adayıyım.

YENİ TÜRKİYE’ de Kamu’da Çalışan, 4/B ve 4/C kadrolarından alınan  Süreli Sözleşmeli Personele İş, Aş ve Sağlık güvencesi verilmesi için aday adayıyım.

ALAADDiN YETiŞEN