Temayül yoklamasına katılan Alaaddin Yetişen açıklamalarda bulundu

 biz-bu-davanin-sevdalisiyiz-temayul-yoklamasina-katilan-alaaddin-yetisen-aciklamalarda-bulundu

Ak Parti 25’inci dönem Ankara 1.Bölge milletvekili aday adaylarına yönelik temayül yoklamasına katılan Alaaddin Yetişen açıklamalarda bulundu.

AK Parti’nin, ülkeye ekonomik, siyasi ve demokratik istikrarıyla damga vurduğunu, “Bütün vesayetlere karşı çıkacağım” dediğini dile getiren Ankara 1.Bölge Milletvekili aday adayı Alaaddin Yetişen, demokratik istikrar adına başlatılan milli birlik ve kardeşlik projesi çözüm sürecinin kendileri için çok önemli olduğunu anlattı.

Alaaddin Yetişen, yaptığı açıklamada “Bugün reel sektörün avantajlı olarak gördüğü şey, faiz oranlarının düşürülmesidir. Faiz oranlarının düşürülmesi demek maliyetlerin düşürülmesi, maliyetlerin düşürülmesi demek de reel sektördeki üretimin enflasyona etkisinin en aza indirilmesi demektir” dedi.

7 Haziran ülkemizi ve bölgemizi ilgilendiren çok önemli bir seçimi birlikte yapacağız. Bu seçimlerde halkın geleceğini oylayacağını vurgulayan Alaaddin Yetişen, inşallah sizlerin desteği, gayretiyle anayasayı değiştirecek bir çoğunluk bekliyoruz. Çünkü Türkiye’nin temel problemlerinin başında anayasa yatıyor.  Bu anayasa, darbe anayasasıdır. Artık bu elbise bu vücuda uymuyor.  Bu seçimde, bir bakıma anayasanın değişimine yönelik kararı Millet olarak vermiş olacağız dedi.

AlaaddinYetişen, Temayül yoklamasına katılan partililer için hazırladığı Neden Aday Adayıyım adlı broşürlerini partililere dağıttı.