banner47
banner128

Cumhurbaşkanımıza Açık Mektup

Sayın Cumhurbaşkanım!
Asıl hedefleri devletimizi yıkmak olduğu halde, hedef saptırıp şahsınıza yöneltilen saldırılar karşısında kimi zaman sergilediğiniz suskunluğunuz bizde endişelere sebep olmakta, aklınızdan “acaba”ların geçtiği vehmine kapılmaktayız.

Sayın Cumhurbaşkanım!
Sakın köpeklerin havlaması sizi düşündürmesin! Çünkü bulutlar köpeklerin havlamasıyla yön değiştirmez.
Sakın gemiyi terk eden fareler sizi endişelendirmesin! Onların yokluğu varlığından çok daha hayırlıdır.
Sakın uluslar arası güç odaklarının oyunları ve onların içerideki taşeronları sizi tereddüde düşürmesin! Tuzakların kralını Allah kurar.
Sakın Abdülhamid Han’ın düştüğü hataya düşüp de “millet sizi hal etti” laflarına bakıp da devleti çapulculara bırakmayın!
Sakın Vahideddin Han’ın düştüğü gaflete düşüp de “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” diyerek hainlere emaneti teslim etmeyin!
İbrahim olan Nemrud’a, Musa olan Firavun’a katlanacaktır. Ahzâb her zaman olmuştur ve olacaktır. Bize düşen Ashâb duruşu göstermektir. Bize düşen 
Sa’d b. Muaz tavrı sergileyip “Ya Rasûlallah! Biz Benîisrail miyiz ki sana ‘Sen ve Rabbin gidip savaşın, biz burada oturup bekleriz’ diyelim. Öl de ölelim, arkamdan gelin de gelelim, Deryayı göster dalalım” demektir. Kâinatın Efendisine ümmet olma şerefine nail olan bizler de seni yalnız bırakmayız.

Sayın Cumhurbaşkanım!
Sakın sahte din kahramanları sizi yolunuzdan alıkoymasın! Biliniz ki, Sünnete bile bile ihanet eden, devlete seve seve ihanet eder.

Sayın Cumhurbaşkanım!
Biliniz ki, müminlere ancak Allah dosttur, kâfirlerin Allah gibi bir dostu yoktur.
Çanakkaleleri yaşamak bu milletin kaderidir. Çünkü bu vatan İslam’ın son kalesidir. Harameyn hizmetini bize vermişti Sultan-ı Rusül. Bu hizmetten gayri yok şefaate vusûl. Dünya krallığını vaat etmedi bize Yaradan. Cennetin bileti alınır ancak buradan. O da mal ve candan geçmekle olacak besbelli. Münafıktır, kalacağını zanneden dünyada temelli.

Sayın Cumhurbaşkanım!
Bizler biliyoruz ki, evliyanın, hak âşıklarının, bağrı yanıkların, beli büküklerin, aksakallıların, dulların, yetimlerin, mazlumların, mağdurların dualarının tecellisi sizsiniz. Ve bilmenizi isteriz ki, sizin kadar dua alan bir lideri hafızalar hatırlamakta aciz kalmaktadır. Ve bu millet bilmelidir ki, Bosna’dan Doğu Türkistan’a, Kırım’dan Yemen’e kadar Müslümanların umudu, duası ve hayali sizsiniz. Milyonlar âdeta sizin ciğerlerinizden nefes almaktadır. Onun için Sayın Cumhurbaşkanım sakın gevşemeyin, mahzun olmayın! Ve dua edin. Bu millete dua edin. Duaları müstecab olanlardan olduğunuz erbabınca malumdur. Dua edin!
Dua edin, gaflettekiler uyansın! Dua edin, dalâlettekiler hidayet bulsun! Dua edin, ihanettekiler kahrolsun! Tıpkı Bedir’de Rasûl-i Ekrem’in duası gibi “Ya Rab! Bugün bu orduyu helak edersen yeryüzünde sana kulluk edecek kimse kalmayacak” dediği gibi dua edin.
Ve bizler de dua edelim.
“İçimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme Allahım!”
“İçimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme Allahım!”
“İçimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme Allahım!”
Âmîn, Âmîn, Âmin. Ve’l-Hamdü Lillahi Rabbi’l-Âlemîn.

Dertli

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner115