banner47
banner128

“Dünyanın en seksi kadını benim“

"Göbekli ve horlayan, Recep İvedik gibi biriyle birlikte olmak istiyorum" Ünlü şarkıcı ve oyuncu Berna Arıcı Mart ayında klip için Phuket Adası'na gidecek. Albümündeki Ayna şarkısı için klip çekeceğini söyleyen Arıcı gitmeden önce sevgilisiyle de barışmayı düşündüğünü söyledi. Phuket Adası'ndaki klibinin tıklanma rekorlarını kıracağını ifade eden Arıcı, klip için yönetmen kullanmayacağını belirtti. Arıcı, "Yönetmenlere gerek yok. Onlara verilen para çöpe gidiyor. En güzeli doğal bir iş yapmak" dedi.

“Dünyanın en seksi kadını benim“

"Göbekli ve horlayan, Recep İvedik gibi biriyle birlikte olmak istiyorum" Ünlü şarkıcı ve oyuncu Berna Arıcı Mart ayında klip için Phuket Adası'na gidecek. Albümündeki Ayna şarkısı için klip çekeceğini söyleyen Arıcı gitmeden önce sevgilisiyle de barışmayı düşündüğünü söyledi. Phuket Adası'ndaki klibinin tıklanma rekorlarını kıracağını ifade eden Arıcı, klip için yönetmen kullanmayacağını belirtti. Arıcı, "Yönetmenlere gerek yok. Onlara verilen para çöpe gidiyor. En güzeli doğal bir iş yapmak" dedi.

14 Şubat 2012 Salı 16:44
“Dünyanın en seksi kadını benim“
Haberiumturk haber sitesi/14.02.2012 

Henüz çok genç... 1981 doğumlu... Deli Dumrul'da oynadı, Cüneyt Arkın'la oynadı... On yıldır sahnelerde... Adam Gibi parçasıyla gündeme oturdu... Sonrasında da "Kitap gibi kadınım çevir çevir oku" isimli parçayla çıkış yaptı... Berna Arıcı, yeni bir single daha çıkaracak... Bu aralar kendisini işine veren Arıcı, "Dünyanın en seksi kadınıyım" diyor ve iddia ediyor, "Adriana Lima, Kate Moss, Heidi Klum ile yarışırım" Bu arada Berna Arıcı Banu Alkan'la da aynı memleketten... Biz onu verdiği pozlardan da anımsayabiliriz...Kralbet 0, 0); ">Haberin galerisi  için tıklayın…


Uzun zamandır yoksunuz...


Ben zaten ortalarda görünmeyi sevmem. Bir işimle çıkmayı severim bir yok olmayı severim. Albümüm, filmim varsa çıkarım. Star olayım, hırsım olsun diye bir durum yok. Yaşım da büyük değil. Bir de sevgililerim vardı benim, işi unutmuştum. Ama artık işimle çıkmak istiyorum...Neler yapacaksın peki?

Ayla Algan'a başladım. Oyunculuk kurslarına gidiyorum. Komedi filminde oynamak istiyorum. Recep İvedik'te oynamak istiyorum. Artık sporcu erkeklere bakmayacağım. Şişman, horlayan, sahip çıkan, Recep İvedik gibi erkeklere bakacağım. Son üç gündür öyle. Aşık oluyorum. Yakışıklı erkeklerin peşinde kadınlar çok oluyor. Adamların değer verdiğini zannediyorum ama vermiyor. Saf bir kızım.

Recep İvedik mi, Şahan Gökbakar mı?


Şahan Gökbakar. Zaten komik filmlerde oynamıştım. Deli Dumrul'da oynamıştım. Dizi teklifleri de çok geliyor. Yeteneğim iyi. Beş sene Etiler'de sahne aldım ve albümsüz biçimde. Sonrasında Adam Olsaydın şarkısıyla 2004'te single çıkartmıştım. Çıktıktan sonra albüm şirketim kapandı..."Gittiğim yeri kurutuyorum" mu diyorsun yani?

Yok, kapanacağı varmış kapanmış diyelim ona...Sonra da "Kitap Gibi Kadınım, Çevir Çevir Oku" şarkım çıktı. 

Evet... Güzel de sattı. Ben klip çekmedim. Gene aşık oldum ve bu çocukla nişanlandım.. Evleneyim, çocuğum olsun istedim. "Benim bu işlerle işim olmaz" dedim. Sansasyonlarım oldu, yıllar önce çok şey oldu...


2. galeri  için tıklayın… 


"EVİMİN CAMLARINI KIRDILAR, MAHKEMELİK OLDUM"

Ne gibi şeyler?


Birinin eşiyle arkadaş olursun. Onun arkadaşıyla flört edersin. Zannederler ki evli adamı ayarttığımı. Halbuki öyle birşey yok. Karısı arar, karısı gelir evimin camlarını kırar. Mahkemelik olmuştum. İşlerimle anılmaya çalışıyorum. Türkiye'de çalışmadığım yer yok. Her yerde sahne aldım. Çok fazla klip çekmedim, albüm yapmadım...Neden, baskı mı vardı üzerinde?

Her zaman işime önem verdim. Yeri geliyor albüm yapmak 150 binden fazla tutuyor. Herkes kendi parasıyla albüm yapıyor. Klibi 50 bin TL'ye çekiyorsun. Zengin sponsorun olur. O zaman yaparsın. Bir konsere 20 bin TL'ye çıkarsan karşılarsın maliyetleri. Olay bir şarkım olmadı yani. Bazıları da "Şarkım patladı" diyor. O zaman benimkisi de çaldı,

patladı. Radyolarda çalındım aylarca. Yeni çıkmış yetmeler, "Şarkım patladı" diyor. Ben de gider kafelerde çıkarımi. 10 yıldır şarkıcılık yapıyorum. Ben artık bayi toplantılarına çıkıyorum, bara çıkmam. Çok lüks bir yer olmalı. Küçük yerlere gitsem çok iş var. Ben dört saat sahnede kalabiliyorum.Yeni albüm olacak mı?

Single yapacağım. Ozan Doğulu'dan bir şarkı istiyorum... Çok güzel bir parça olmasını istiyorum...Ya Sinan Akçıl?

Ondan istemiyorum. Çok pahalıya satıyor şarkılarını. Araştırdım, onun sevgilisi olmadığıma göre... Hiç müzisyen sevgilim olmadı... Artık isme bakılıyor. Bir müzisyenden şarkı istiyorsun, abuk sabuk teklifler yapıyorlar... 

"ŞARKI İSTERSİN 'ÇITIR VAR MI ?' DİYE SORARLAR"

Abuk sabuk teklif derken?


Mesela bir şarkıcıdan istiyorsun, sana "Arkadaşını bana ayarlasana" diyor. "Çıtır var mı çıtır?" diyorlar. Bazı insanlar şöhret ve paradan sapıtmış durumda. Gay mi, grupçu mu, normal mi anlaşılmıyorProgram teklifi alıyor musun?

Zamanında çok çıktık programlara. Özel hayatla ilgili sorular sorunca mahkemelik olduk. Ben her gün çıksam iş teklifi almıyorum. Kendini anlatamıyorsun ki... Sağlıkçı çıkıyor, yemekçi çıkıyor...Aşk hayatın var mı?

Bir var bir yok... Çok seçiciyim. Erkek konusunda özellikle de. Mekân konusunda da. Ben mesela vücuduma erkek arkadaşımın adını yazdırmam. Uzun süreli ilişkilerim oldui. Bağlandığımda bırakamıyorum birin,. Bir buçuk yıldır biri var. İmkânsız bir aşk gibi. Ama şişman, horlayan biri olsun bana değer versin.Tek isteğin ne?

FB TV'de sunuculuk yapmak. Şansal Büyüka sunuyor ya, Ahmet Çakar olsun. Ben onlara lâf yetiştireyim. Bazı kadınlar var ofsayt bilmiyor. Gerizekalılar... "Fanatiğim" diye geçiniyorlar.Yanlış arkadaşlıkların olmuştur senin de...

Olmaz mı? Ben çok küçükken iş hayatına atıldım. Ben de yanlış arkadaşlıklar yaptım. 10 yıllık dostlarım da var... Görüşmüyorum çoğu kişiyle. Sırrını veriyorsun 100 kişiden duyuyorsun... Mankenler için demiyorum.Mankenler hakkında neler söyleyebilirsin?

Eskisi gibi mankenlik yok. Mankenler kim?"ARTO BENİ KANDIRDI"

Arto sana neler yaptı öyle?


Kandırıldım yani. Öğrencileri aradı, "En seksi kadın seçildiniz" dediler. Bende salaklık ki okul yönetimini aramadım. Ama Arto'yu çok severim...İntikam alacak mısın?

Bir şaka yapabilirim... Televizyon programından çağırıyoruz gibilerinde... Gelmem için yaptılar. Ben programlara çıkmamaya yeminliyim. Seviyeli işler olsun çıkarım tabii. Yüzümü eskitmek istemiyorum.Neden kamera önü işler, resim de yapabiliyorsun sen?

İnsanlar küçükken, "Siz tanıdıksın", "Sizi birilerine benzettik" derlerdi. O zamanlar Aysun Kayacı yeni çıkmıştı. Beni maçta görüntülerlerdi, "Aysun Kayacı" derlerdi. O zamanlar modellik yapıyordum. Balık etli bir hatundum. Vizyon Ajans'a girdim. Sonra da şarkıcılığa geçtim. Etilerin Shakira'sı olarak yazıldım. Her gün bir dergiye kapak olurdum. Sınırları zorlayan resimler çekilirdim. Hep bir yerlerimi açardım. Şimdi değil. Erkek arkadaşım için açılıp fotoğraf çeker yollarım. Ama Twitter'a da koymam.BERNA'DAN SEKSİ OLMA DERSLER...Cicişlere ne diyorsun?

Komik kızlar. Onlar diyor ki, "Ben neysem oyum"... Eskiden de seksi pozları vardı. Twitter girdi hayatımıza, mertlik bozuldu.Seksi nasıl olunur?

Kendinle alakalıdır bu. Bazen bir bakışın, bir dudak hareketinle seksi olursun. Ben öyleyim. İnsanlar öyle söylüyor. Evimde de iç çamaşırımı dikkatli giyinen, nasıl yatacağını bilen biriyim. Sabah uyanırım, bornozumu giyerim. Bazen bir kadına bakarsınız seksi olmaya çalışır. Herkes seksi olamaz."BEN SEKSİYİM"

Sen seksi misin?


Evet seksiyim.Dünyanın en seksisiyim diyebilir misin?

Derim.Kate Moss, Angelina Jolie, Heidi Klum, Adriana Lima... Onlardan seksi misin?

Onlarla yarışırım. Benim fotoğraflarımı İtalyan bir fotoğrafçı çekse hepsini geçerim...Fotoğrafların çok tıklanır mı?

Birkaç kişiyi koyun, beni seçeceklerdir eminim...  Normalde de hiç makyaj yapmam. Solaryuma girmem, botoks yaptırmam, doğallığı seviyorum. Allah vergisi benimkisi. Annem de güzel, babam da güzel... Aileden gelen bir asillik de var. Kolej mezunuyum...Kolejden sonrası?

Okumadım. Okumayı sevmedim. Ressamlık kazandım gitmedim. Ressam mı olacağım? İnsanlara hava için okumam. İnsan kendi mesleğini yapmak ister ama Türkiye şartlarında bu mümkün olmuyor. Okumakla kültürlü olunmuyor. İnsanın aileden bir kültür alması gerekir.Eurovision'a kim gitsin?

Çok seksi bir kadın gitsin. Dansı, sahnesi, sesi güzel biri gitsin..."Atiye" gitsin diyorlar...

Atiye seksi değil. Sesi iyi değil ki. Sesi çok iyi olan biri değil. Sen de şarkı söyle, bilgisayara soksunlar sesini olay bir sesin olur...Hande Yener, Hadise de sayılıyor...

Şebnem Ferah gitmeli. Kadın bir sırt dekoltesi yapıyor şahane. Sesi harika... Hande Yener de çok iyi... Atiye ninni gibi şarkı söylüyor. Kişiliğe birşey demiyorum ki... Atiye dinlemem ama Demet Akalın dinlerim, sahnede de söylerim... Şarkıları her yerde tutuyor. Afedersin'i o kadar çok istediler ki... 

HT MAGAZİN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner145

banner114