EŞ TAKİBİ

EŞ TAKİBİ 

EŞ TAKİBİNE NEDEN GEREK DUYULUR?

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile eşler arasındaki sadakatsizlikler sıklaşmaya başladı. Bu gelişime paralel olarak eşler arasında şüpheler de artmaya, sadakatsizlikler ve aldatmalar da çoğalmaya başladı. Araştırmalarımız sırasında eşinin dışında birden fazla ilişkisi olan şahıslarla çok fazlasıyla karşılaştık. Bu çok eşliliğe erkekler kadar olmasa da kadınları da dahil etmek yerinde bir tespit olur.

Hal böyleyken “Eşim Beni Aldatıyor mu?” şüphesi eşleri bir müddet kendi olanaklarıyla konuyu “araştırma ve takip” çalışmalarına yönlendirmektedir. Zira içindeki bu kuşku gece gündüz kafasını meşgul eder, bir an önce sonuçlandırmak için giriştiği mücadele çoğu zaman sonuçsuz kalır. İşte bu aşamada konuyu çözmek sonuçlandırmak adına gerek internette gerekse de çevresinde yaptığı araştırmalar sonucunda “SIRDAŞ Dedektiflik Bürosuna” ulaşmış olur.  “Sadakatsizlik şüphesi” ile ofisimize yapılan müracaatların çok önemli bir bölümü “Dedektiflik bürosu” çalışması neticelendiğinde bu şüphenin doğru olduğu video kayıtları, fotoğraflarla belgelenmiş oluyor.

Eşiniz sizinle olmadığı zaman vaktini nerelerde kimlerle geçiriyor, varsa birlikte olduğu kişi veya kişilerle ilişki durumu nedir, sadakatinden emin olmak, kafanızdaki kuşkulara bir nokta koymak için “SIRDAŞ Dedektif Ofisi” yanınızda.

Eşinize karşı bir güvensizliğiniz yada hayatında birisinin olduğu konusunda kuşkularınız mı var?

Sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz?

Günün muhtelif saatlerinde telefonunuzu açmıyor mu?

Sürekli iş veya farklı bahanelerle evinden uzak mı?

Eşinizin son günlerdeki davranışları rutinin dışında mı?

Kadın yada erkek olsun son günlerde sürekli cep telefonu ekseninden ayrılmıyorsa ve telefonu devamlı sessizde ise, her fırsatta gözü telefonunun ekranından ayrılmıyorsa, mutfağa, banyoya, telefonuyla gidiyorsa, türlü bahanelerle dışarı çıkma arzusunda ise, son zamanlarda size karşı ilgisi azalmış sizin sohbetlerinize katılımı azalmış ve hatta sözlerinizi anlamadan cevap veriyorsa, kıyafetlerine özellikle de iç çamaşırlarına daha bir özen gösteriyor ise “SIRDAŞ Dedektiflik Bürosu” ile irtibata geçmenizde fayda görüyoruz.

Edindiğimiz tecrübelerden biride aldatmayı kanıtlayacak nitelikte bir resim yada video kaydı olmadan aldatanın aldatılanı şizofreni hastası olarak suçladığı sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Kafanızdaki kuşkuları biz netleştirelim. Tecrübemiz ve günümüzün getirdiği teknolojileri de kullanarak SIRDAŞ Dedektiflik Ofisi bireysel dedektiflik kapsamında size “Eş takibi” konusunda destek oluyor. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

EŞ TAKİBİ NASIL YAPILIR?

“SIRDAŞ Dedektiflik Bürosu” pratikteki saha çalışmaları gerekse takip ettiği şahıslarla ilgili bilgi birikimi sayesine başvuruları tecrübesiyle değerlendirip, takip edilecek kişi hakkında yeterli bilgiyi kısa zamanda toparlayıp sahadaki çalışmasına başlar. “Eş Takibi” konusunda takip süremiz maksimum bir haftadır. Ancak çok istisnai durumlarda bu süre birkaç gün uzayabilir. Konuyla ilgili çalışmaya başlamadan önce yaptığımız araştırmalar takibin hangi zamanda başlamasının daha olumlu sonuç vereceğini zaten belirliyor. Konuyla alakalı ön çalışma yapıldıktan sonra müracaatçı ile bir kez daha görüşüp yapılan çalışmayla ilgili bilgi verip sürecin hangi tarihte başlayıp biteceğiyle alakalı görüşümüzü belirtir fikir alış verişinde bulunduktan sonra çalışmamıza başlarız.

Bu çalışma söz konusu şahsın evi ve ofisi dışında, yasalara uygun, umuma açık alanlarda devam eder. Belirlenen zaman içerisinde müracaatçının yararına ve şüphesini doğrulayacak her türlü bilgi ve belgeye ulaşmak için elimizdeki her türlü teknolojik enstrüman ile takip ve tasarruf yapılır. Elde edilen bilgiler yine “SIRDAŞ Dedektif Bürosu” tarafından detaylı bir rapor halinde müracaatçımıza sunulur.

” EŞ TAKİBİ ” konusunda Özel Dedektif ihtiyacı duyduğunuzda detaylı bilgi için bizi arayın.

Comments are closed.