BÖCEK VE GİZLİ KAMERA ARAŞTIRMASI

BÖCEK VE GİZLİ KAMERA ARAŞTIRMASI

Böcek ve Gizli Kamera Tespiti kapsamında özel dedektiflik son zamanlarda çok yoğun şekilde başvurulan bir meslek olmuştur.

Böcek ve Gizli Kamera Tespiti kapsamında teknolojiyle birlikte akla durgunluk getiren yöntemleri deneyen kötü insanların yapmış bulundukları bazı ahlaksızca ve yasa dışı işleri delillendirip  ifşa ederek bütün kirli oyunları ortaya dökeriz..

BÖCEK VE GİZLİ KAMERA TESPİTİ

Böcek ve Gizli Kamera Tespiti kapsamında prizle beslenen çeşitleri olduğu gibi prizsiz çalışan bataryalı çeşitleri de vardır. Her türlü dinleme cihazı ve ses kayıt cihazının tespiti yapılmakta olup, bünyemizde bu konuya ilişkin epey bilgi ve tecrübe bulunmaktadır.

Yasalarca bu tarz cihazları kullanabilmenin makul şartları sağlaması ve izninin çıkartılması gerekmektedir. Böcek ve Gizli Kamera Tespiti kapsamında kimsenin böyle bir sürece girme gibi bir niyeti yok. Olsaydı gizli kamera yada böcek diye bir şey de olmazdı. Yasaklanan ürünler olmalarına rağmen bu gibi şeylerin yoğun şekilde eş takiplerinde, toplantı salonlarında, ofis ve ev araştırmalarında kullanılmaktadır.

BÖCEK TESPİTİ

Böcek tespiti çalışmaları tam teçhizat donanımlarla gerçekleştirilen uzman dedektifler tarafından yürütülen böcek ve gizli kamera tespiti hizmetinde yapılır. Böcek tespiti çalışmaları böcek ihtimali olduğundan şüphelenilen tüm bölgelerde yapılabildiği gibi kesin çözüm garantili olarak yapılmaktadır. Böcekler, boyutları dolayısıyla pek çok yere saklanabilir. Duvar saati içine, tablo arkasına, masa altına, saksı içine, biblo içine, televizyon kumandası içine, sabit telefon içine, prizlerin içine ve daha akla gelebilecek pek çok yere saklanabilir. Bu tamamen böceği yerleştiren kişinin yeteneğine ve hayal gücüne bağlı olmaktadır.

Bulunan böcekler etkisiz hale getirilerek müşteriye verilecek ya da direk imha edilmektedir. Verilmekte olan her dedektiflik hizmetinde teknolojiden yararlanılmaktadır. Yapılan böcek tarama işlemi profesyonel dedektifler tarafından yürütülmektedir. Böcek tespiti hizmetiyle ortamda olası dinleme ve izleme cihazları tespit edilerek imha edilmektedir. Çalışmayı müşterilerimiz izleyebilir.

GİZLİ KAMERA TESPİTİ

Gizli kamera tespiti çalışmaları uzman dedektiflerimiz tarafından gerçekleştirilen ortamın gizli kameralardan arındırılma hizmetidir. Gizli kamera tespiti çalışmaları ile ortamda bulunan gizli kameralar tespit edilerek imha edilme işlemi yapılmaktadır. Gizli kamera tespiti ile ortama gizlice yerleştirilen gizli kameraların yerleri bulunur ve bu yabancı cihazların bulunması sırasında çalışmayı müşterilerimiz izleyebilir.

DİNLEME CİHAZI TESPİTİ

Dinleme cihazı tespiti çalışmaları da böcek ve gizli kamera tespiti çalışmalarımız dahilinde gerçekleştirilen profesyonel bir hizmettir. Dinleme cihazı tespiti çalışmalarında ortamda bulunan dinleme cihazlarını yerinde görebilir ve dedektiflerimizin yanında bulunabilirsiniz.

ARAÇTA DİNLEME CİHAZI

Araçta dinleme cihazı şüphesi olan müşterilerimiz araçlarını özel dedektiflik ekibimizin böcek ve gizli kamera tespiti programında aranmasına izin vererek bu cihazların olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Araçta dinleme cihazı olduğundan şüphelenen kişiler araçlarının taranmasıyla ortamda dinleme veya izleme cihazlarından herhangi birinin olup olmadığının sonucuna erişebilirler. Araçta dinleme cihazı yerleştirmek, dinleme ve izleme yapmak artık bir çok kötü niyetli kişinin tercih ettiği bir yöntemdir.

OFİS DİNLEME CİHAZI

Ofiste dinleme cihazı kullanımı rakip firmaların geleceğe yönelik yapacakları girişimleri, planları ve projeleri çalmak adına çok kullanılan bir yöntemdir. Ofiste dinleme cihazı şüphesinde iseniz ofisinizi özel ekipmanlarımızla özel eğitimli dedektiflerimiz tarayarak olası tüm tehditleri ortadan kaldırırlar.

Ofiste dinleme cihazı tespit edilmesi adına gerçekleştirilen çalışmalarda uzman araştırmacılarımızın yanında bulunabilir cihazların yerleştirildikleri yerleri gözlerinizle görebilirsiniz.

” BÖCEK VE GİZLİ KAMERA ARAŞTIRMASI “ konusunda Özel Dedektif ihtiyacı duyduğunuzda detaylı bilgi için bizi arayın.

Comments are closed.