PERSONEL TAKİP VE ARAŞTIRMASI

PERSONEL TAKİP VE ARAŞTIRMASI

Personel Takip ve Araştırması kapsamında günümüzde çalışanlarımızla birçok problem ve sorun yaşamaktayız. En önemli sorunlardan birisi de güvenilirlik sorunudur. Personel Takip ve Araştırması kapsamında çalıştığımız insanlara ve ortaklarımıza nedense yeterince güvenemiyoruz. Bunun birçok sebebi olabilir ama temelinde daima şüphe duyan içgüdümüz vardır. Bunun için çalıştığımız personellerle ve ortaklar hakkında daha derin ve detaylı bir özgeçmiş bilgisine sahip olmak isteriz. Personel Takip ve Araştırması kapsamında özel dedektiflik büromuzun vermiş olduğu personel takip ve araştırma hizmetinde bu soruna kesin çözümler üretecek ekipler kurarak konuyu temelden halletmekteyiz. Yeterli bilgi ve bulgularla daha emin adımlar atmanızı sağlayacak çalışmalarımız için özel dedektiflik büromuzu günün her saatinde arayabilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Personel Takibi

Personel Takip ve Araştırması kapsamında çalışan personellerinizle ilgili şüpheleriniz mi var?

Özellikle şirkete aldığınız hukuk danışmanları, şirketle ilgili birçok erişime sahip olma hakkına da erişmektedirler. Personel Takip ve Araştırması kapsamında bu nedenle seçtiğiniz hukuk danışmanlarının veya herhangi diğer personellerin başka şirketlere çalışmadığına, gizli müşteri çalışması yaparak sizleri bilgilendiriyoruz.

Personel Araştırması

Personel Takip ve Araştırması kapsamında şirketinizde önemli bir konumda çalışmakta olan veya önemli bir mevkiye işe almayı düşündüğünüz personelleriniz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istemek sizlerin en doğal hakkıdır.

Personel Takip ve Araştırması kapsamında personeller hakkında sabıka kayıtları, daha önceki iş bilgileri, CV bilgilerinin ne kadarı doğru ne kadarı yanlış, herhangi bir kursa gidip gitmediği hakkında detaylı ve kapsamlı bilgiler araştırılır. Personel Takip ve Araştırması kapsamında özellikle büyük uluslararası ve yerel firmalar bu hizmeti çok tercih etmektedirler.  Personel konum itibariyle ne kadar önemli bir mevkide işe başlayacaklarsa o personele ait önemli ve kritik bilgilerde detaylı ve kapsamlı bir şekilde araştırılır.

” PERSONEL TAKİP VE ARAŞTIRMASI “ konusunda Özel Dedektif ihtiyacı duyduğunuzda detaylı bilgi için bizi arayın.

Comments are closed.