Hakkımızda

Hakkımızda

Seçkin ve deneyimli kadromuzla Özel sektör adına özelleştirilen kamu kurum ve kuruluşların mali ve yapısal araştırılması ile Banka ve finans kuruluşları adına, borçlu araştırması alanında danışmanlık faaliyetleriyle hizmetinizdeyiz. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine Özel Dedektiflik ile Resmi ve Özel kurumlarda iş ve evrak takibi hizmeti vermeye başladık.

Amacımız

Yolsuzlukları araştırmak, yapılan ihbarların bir dedektiflik gizliliği içerisinde belgelendirilmesi, değerlendirilmesi ve ihbarı yapanın gizliliğinin ve güvenliğinin korunarak yasal yollara konunun ilgili mercilere aktarılarak gereğinin yapılmasını, sağlamak.

Devlet ve özel sektör arasında aracı olarak firmaların faaliyetleri için ihtiyacı olan bilgi ve belge alımlarını mümkün olan en kısa zamanda ve doğru olarak temin edecek danışmanlık hizmeti vermek.

Sorunlarınızı araştırma, inceleme, değerlendirme ve belgelendirme konularında Özel Dedektiflik hizmeti vermektir.

Bakış Açımız

Gelişen ve öğrenen bir organizasyon olarak devamlı firma beklentilerinin bir adım önünde hareket etmek, dürüst ve kaliteli hizmet sunarak sektöründe önder ve örnek bir kuruluş olmaktır.

“GİZLİLİK” çalışması ile bizim için özelsiniz.

İlkelerimiz

Site ana sayfamızda bazı başlık ve alt başlıkları sıralamış olsak da, daha farklı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yolsuzlukların araştırılması, Danışmanlık, Özel Dedektiflik, Bilirkişilik, İş ve Evrak Takibi gibi ihtiyaçlarınızda bizleri arayabilirsiniz.

Dedektiflik hizmetlerimize gelen talepler doğrultusunda, diğer illere de giderek hizmet veriyoruz.

Müessesemiz kesinlikle telefonda hiçbir bilgi almaz ve karşısındaki kişinin de bu yönde detay vermesini istemez.

Müessese yetkilisi ile birebir görüşme olmadan ne kendiniz hakkında ne de  ihbarınız hakkında bilgi vermeyiniz. Yetkili ile yüz yüze görüşme esnasında yaptığınız ihbarla ilgili bilgi ve belgeleri  veriniz.

İlgili Konuyu whatsaap hattımızla gönderebilirsiniz.. İrtibat neticesinde platform yetkilisi tarafından yapılan inceleme sonucunda görüşmek için size dönüş yapılacaktır.

Gizlilik, kişilik haklarına saygı, doğru ve dürüst bilgi paylaşımı ile yüzde yüz memnuniyet garantisi ana ilkelerimiz.

Sitemizi mümkün olduğunca sade ve net bilgilerle düzenlemeye özen gösterdik. Kendimizi size başarılarımızla ve gizliliğinize gösterdiğimiz özenle kanıtlarız.