İş ve Evrak Takibi

İŞ VE EVRAK TAKİBİ

Kamu kurum ve kuruluşlarındaki izin, evrak takibi, ihale takibi, iş takibi hizmetleri vermekteyiz.

Fabrikaların, ithalat, ihracat şirketlerinin, gümrük komisyoncularının, KİK, Maliye Bakanlığı, Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı, Sağlık bakanlığı ile bağlı kurumları, Çevre ve Orman Bakanlığı, İller Bankası, Merkez Bankası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Gümrük Müsteşarlığı gibi Kamu kurum ve kuruluşlarında bulunan her türlü resmi işleriniz veya bu özellikteki özel işleriniz, Siz Ankara’ya gelmeden karşılıklı güven, saygı esasına dayalı olarak, adınıza takip edilir.

EVRAK TAKİBİ

Evraklarınızı birinci elden tarih ve numara alarak profesyonel ekibimiz tarafından teslim edilir, Evrak bölümünde bekletilen Kargo veya Postanız günlerce bekletilmez, İlgili birime elden iletilir ve durum hakkında bilgi verilir.

İşleri tamamlanan evrağınızı profesyonel ekibimiz teslim alır, Size kargo veya posta yoluyla göndeririz, Evrağınız ilgili birimin kargo ve posta bölümünde günlerce bekletilmez hemen işleme alınır ve size ulaştırılır.

Herhangi bir sebepden bekletilen evrağınızda neden işleme alınmadığı öğrenilerek size bildirilir, Evrağı bize ulaştırırsanız  Profesyonel ekimiz tarafından ilgili birime giderek eksikleriniz tamamlanmış olur.

İşlemleriniz hangi süreçte olduğunu Profesyonel Ekibimiz firma Proseslerinden yararlanarak size durumun netice süresini haberder edicektir.

İŞ TAKİBİ

Bakanlık vs. mevzuatına göre başvuru sırasında istenilen belgelerin neler olduğunu sizin için yetkili birimden öğrenir.

Başvuru işlemi için sizin adınıza başvurulacak yerin tam adresini öğrenir, Profesyonel ekibimiz tarafından sizin adınıza eksiksiz teslim eder.

Araştırma yapılması istediğiniz işlemlerin Profesyonel ekibimiz tarafından değendirerek size rapor sunulacaktir.

Araştırma sayesinde kargo, posta, mail ve telefon trafiğinde yükünüz alınmış olur.

Ankara’da İhale Takibi

Firma Adına İhale Dökümanı Satın Alma

İhale Evrak Temini

Petrol İşleri Genel Müdürlüğü’ndeki İşler

Bitki Ve Gıda Maddeleri İçin Gereken İzinler

SGK Evrak Takibi, Bağkur Evrak Takibi

İller Bankası İhale Takibi

Denizcilik Müsteşarlığında İş Takibi

Müteahitlik Karnesi

İthalat İçin Gereken İzinler

Bitki Ve Gıda Maddeleri İçin Gereken İzinler

Petrol İşleri Genel Müdürlüğü’ndeki İşler

“ EVRAK ve İŞ TAKİBİ ” konusunda detaylı bilgi için bizi arayın.