banner47
banner128
Asıl amacı gizli tuttukları için en acısıda dini alet ederek tabanı saf safiyene olan ve dava islam davası sanan alt tabaka olarak adlandırılan kesim bu hain güruha bilmeden hizmet etmiştir. Neden bilemediler? Yıllardır hor görülmüşler, dininin emirlerinden biri olan tesettürlü olmanın, kur’an okumanın, islamım demenin ezilmişliğini yaşayanlar bunların, öğrenci yetiştiriyoruz, adam yetiştiriyoruz, şurda şunlar bizim büyüğümüz, burda şu adamımız gibi örnekler ayrıca devlet ricalinin Türkçe olimpiyatlarda görünmeleri ve onlarla olan teveccühleri bu alt tabakayı bunlara inanmak zorunda bırakmıştır.

Makamlar elde edildiğinde ise kendilerinden olmayanları ezmeleri üzerine, itaat etmeyenleride kendilerine boyun eğdirmişlerdir. Herşeye rağmen itaat etmeyenlere ise gizli görüntüleri ile susturmuşlar veya kumpaslar ile bastırmışlardır.

Tüm bu planları programları yürürken B planı olarak 2. Ve 3. Cemaat, Tarikatlara ve STKlara sızma yapmışlar kendilerini gizlemişler perde arkasında aynı hedefe ilerlemişlerdir.

Başka gruplara sızanlar çok iyi yetişmiş akıllı zeki ve inisiyatif kullanma yeteneği olan lider vasfı yaşıyor mahrem imamlar olarak adlandırılan gruplardır. Bunu hain plan sonrası yani 15 Temmuzdan sonra net bir şekilde devlet aklı görmüştür ve bilmektedir. Hükümetin değer verdiği ortam ve projelerde bu gruplar ortaya çıkmışlardır.

Kendilerini kamufle etmek adına özellikle hain planlarından sonra kendilerini burada rahat etmesi içinde açığa çıkan 2. Ve 3. Cemaat ve tarikatları kastederek bize destek verin biz bitersek sizde bitersiniz ve sıra size gelecek diyerek içeri gizlenen kendi adamların rahat hareket etmesini sağlamışlardır.

Neden rahat ortam oluştu? Çünkü bu söz yani ‘’ Sıra size gelecek “ sözü etkili olmuş devlet, hükümet hareket edemez hale gelmişti.

Eğer 2.3. cemaat ve tarıkatlera operasyon yapılmış olsa halkın kafası karışacak acaba sorusu oluşacaktı. Bunu öngören devlet aklı istemeyerek ’de olsa durdu.

Bu arada onlar gizli adamları ile boşalan koltuk ve makalara 2.3. tarikat ve cemaatler ile yeniden yerleşmiş oldular. Hatta öyleki bazı makam ve yerdeki adam kendilerinden değil ise onuda fetöcü iftirasını atarak ortamı yeniden hazırlıyarak zirvede olmaya devam etmektedirler.

2.3. cemeat ve tarikatlar aynı zamanda kendi içlerinde ise bizler artık şuralardayız bu makamlar, kurumlar, bakanlıklar bizde diyerek gerçek dergah adamlarınıda yanlarına güç alarak aynı zamanda kamufle olmaya devam etmişler kendi himayelerinde istediklerini yapar olmuşlardır. Bir ince detay ise göz altına alınanların çoğuna işkence ederek hem devleti hemde 2.3. tarikat ve cemaatleri alt tabaka olarak adlandırılan fötöye hizmet edenlerin kin ve intikam hırsı kaplamalarına sebep olduğu nu anlamamak ve görmemek imkansızdır. Bunu empati yaptığınızda anlamak zor değildir. Bununla birlikte bu kişiler ilk zamanlarda pişmanlık duymuşlarsada daha sonra bunların yüzünden pişmanlık yerini intikam hırsı kaplamasını sağlamışlar her daim amaçları doğrultusunda saf insanları kullanmaya devam etmişlerdir.

B planları ile zirvedeki yerlerini daima korumuşlar ve her hareketten haberdar olmaya devam etmişlerdir. İlk zamanları hatırlayacak olursak Cumhurbaşkanımız için en yakınındaki en güvendiğin kişilerce canını alacağız diyerek sürekli twit tir vb sosyal medya bağlantıları ile mesaj vermişlerdi.

Bu bağlamda tüm kadro değişmesi gerekirdi bu fırsatı bir nevi kaçırmış olduk. Fazla paranoya yapıyoruz sözleri ağır bastı ve onların istediği olmuş oldu.

Fetö 2.3. cemaat ve tarikatlar sayesinde korkarım’ki inanan insanlar tarafından halkımıza ikinci bir 28 Şubat olayını tekrar yaşatacaklardır. Devlet büyüklerimizi göreve çağırıyorum, İHL ler bu fetö, cemaat ve tarikatlardan derhal temizlenmelidir.

Çok önemli bir detayı unutmamak gereklidir ’ki fetönün şahsına söylenen ağır sözleri örn; fetoş vb söylemleri bir tehlike arz etmez lakin bahsi geçen cemaat ve tarikat başlarına şeyhlere vs bırakın hakaret etmeyi azıcık atsanız heleki kızsanız, müritleri ölmeye can atacaklardır.

Çünkü onların liderlerine yapılan Allahın Rasulüne sav yapılmış gibi addedilir. Bu uğurda ölmeyide kendilerince haklı görerek şehitlik farz sayarlar. Görüldüğü gibi kamufle olduklarındaki arkalarına aldıkları güç çok büyüktür. Bunlara yapılacak açıktan her hamle dış güçlerin iç karışıklık projelerini hayata geçirmeye yarayacaktır.

Buda demektir ki fetö bunların yanında çerez kalır. Daha büyük bir tehlike kapımızdadır. Not; (Fetöden kastımız açığa çıkan grup olarak algılanmalıdır.) Yoksa daha büyük dediğimiz tehlikede fetönün B planının işlemesinin adıdır.

Bizce yine bunlarla ile mücadele onların izlediği yolu tersten giderek olmalıdır. Ülkesini vatanını seven kişiler gibi içerde olan veya açıkta olanlar özel bir ekip ile tesbit edilerek yuvalanan yerler makamlar bulunmalı ve oradakiler tespit edilmelidir. Bunu yaparak hem madur olan kişi tekrar kazanıldığı gibi onlarında oyunları çözülebilir.

Mağdur olan işbirlikçi ise mümkün olduğunca eğer görevli olarak onların içine gönderilip yaptıkları işler not alınmayacak ise farklı il veya farklı kurumlara alınmalıdır. Bu onları uyandırmama adına yapılmalı. Belli bir süre ise tek tek onların izlediği yol ile içeri alınarak temizlenmelidirler. İçeri alındıklarında ise bunlara referans olacaklar ise listelenmeli.

2.3. Cemaat ve tarikatlar bazı bakanlıklarda yüksek makamları işgal ederek yine fetönün izinden giderek kendi yapılanmalarını hayata geçirmektedirler. Bakanlıktaki kendi bürokratlarını ve STK ve dernekleri aracılığı ile gruplarına para akışı sağlamaktadırlar.
Kabala akılla yola çıkanlar 2300 yıllık bir devlet aklı ve tecrübesini unutmasınlar. Herkes kazdığı çukura gömülecektir.

“ Tuzak kuranların en hayırlısı Allah'tır “


Ruhlarını şeytana satmış olanlar his ve hevalarına tapınanlar insanlık tarihi boyunca düzenlerini hileler ve tuzaklarla devam ettirmeye çalışır ve insanları istikametten uzaklaştırma çabasına girerler;fakat onlar ne zaman bir tuzak kursalar , “Onlardan öncekiler de hileli düzenler kurmuşlardı; fakat düzen kuruculuğun tümü Allah'a aittir...” (Rad Suresi, 42) ayetiyle belirtildiği gibi karşılarında makir (tuzak kuran) olan Allah'ı bulurlar.

ENFÂL-30: Küfre sapanlar, seni tutup bağlamaları yahut öldürmeleri ya da yurdundan çıkarmaları için sana tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kurarlar, Allah da tuzak kurar. Ama Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır ve hatırla ey peygamber! Allah'tan gelen gerçekleri örtbas etmeye şartlanmış olanlar, seni tebliğden alıkoyup durdurmak yani tutuklamak, öldürmek, yahut sürgün etmek için sana karşı nasıl tuzaklar kuruyorlardı. Onlar hep böyle tertipler peşinde koşarlarken, Allah onların bu düzenlerini boşa çıkarıverdi, çünkü Allah bütün tuzak kuranların üstündedir.

Allah cc. Yüce kitabımız Kur’anı keriminde belirtmiş olduğu gibi hainler her devirde olmuşlardır. Bizlerde onun Rasulu sav in ümmeti olarak onun izinden giderek kitabımıza inanarak ve itaat ederek tuzak kuranların şerrinden yine Allah sığınmaktayız biz tevvekkül ettiğimiz sürece o onların tuzaklarını başlarına geçirecektir.

Yaradana emanet olun selam ve dualarımla.
Ömer ÖZTÜRK
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Cafer Döne 2019-04-18 16:40:46

Allah razı olsun. Ağzınıza sağlık Rabbim bu sinsi beladan da baş etmeye muvaffak eylesin...

banner145

banner114